Przeprowadzki Werona

werona_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Werona to miasto zostało rozsławione przez Szekspirowskich bohaterów – Romea i Julię. Do dziś przyjeżdżają tu turyści, by stanąć pod balkonem, pod którym Romeo deklarował miłość swej wybrance.

Werona leży w północno-wschodnich Włoszech nad rzeką Adygą, u podnóża Alp Weneckich. Jest jednym z najbogatszych miast północnych Włoch. Mieszka tu ponad 260 tysięcy osób. Znajduje się tu wiele zabytków. Oprócz domów Romea i Julii jest amfiteatr z czasów rzymskich, katedra z XII wieku, most Scaligerów z XVI wieku na Adydze. Cennym zabytkiem Werony jest XIV-wieczny most Scaligerów na Adydze. Działa tu od 1959 roku uniwersytet.

W mieście znajdują się małe i średnie przedsiębiorstwa, głównie z branży rolniczej i sektora finansowego, także handlu i usług.

Polacy, którzy zamierzają tu osiedlić się na dłużej czy na stałe, powinni skontaktować się z firmą Jupiter, która specjalizuje się w międzynarodowym przewozie mienia prywatnego i firmowego. Organizujemy przeprowadzki kompleksowo, zaczynając od pakowania dobytku, kończąc na rozpakowaniu u celu podróży.