Przeprowadzki Cagliari

Cagliari zdjęcie 2

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.

Cagliari to stolica regionu Sardynia. Miasto ulokowane jest nad zatoką o tej samej nazwie – Cagliari. Znajduje się na południowym wybrzeżu Sardynii, na równinie Campidano. Obszar ten odznacza się malowniczym, zróżnicowanym krajobrazem. W Cagliari zlokalizowany jest jeden z największych portów na Morzu Śródziemnym. Miasto może również pochwalić się obecnością międzynarodowego lotniska. To ważny ośrodek znany z dobrze rozwiniętego przemysłu stoczniowego, włókienniczego, spożywczego i rafineryjnego. Znane marki działające na terenie tego obszaru to m.in. Coca-cola, Heineken oraz Bridgestone.

W pobliżu Cagliari znajduje się Chia, Maddalena Beach oraz Villiasimius. Są to zakątki rzadko odwiedzane przez turystów, co nadaje regionowi pewnej kameralności. Za atut można również uznać bliskość parków narodowych – Monta Arcosu i Maidopis. Krajobrazowi towarzyszą rozległe lasy oraz różnorodne gatunki dzikich zwierząt. W samym Cagliari znajduje się uczelnia założona na początku XVII wieku. Do innych ciekawych zabytków zaliczyć można m.in. rzymski amfiteatr z II wieku oraz fragmenty fortyfikacji z XIV wieku.

W Cagliari znajduje się siedziba Stowarzyszenie Kultury Polsko-Sardyńskiej wraz z polską świetlicą na Sardynii. Podmiot ten ma na celu promowanie kultury polskiej w tym regionie. Nic więc dziwnego, że miasto to nasi rodacy chętnie wybierają nie tylko jako punkt docelowy podczas wakacji, ale również jako miejsce do życia. Chcemy ułatwić ten proces Polakom, oferując profesjonalne usługi przeprowadzkowe. Jupiter pomaga zorganizować transport dobytku oraz czuwa nad bezproblemową realizacją wyprowadzki. Specjalizujemy się w przeprowadzkach międzynarodowych.