Przeprowadzki Rzym

rzym_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Rzym – stolica Włoch zamieszkiwana przez 2 miliony 800 tysięcy osób. W tej liczbie mieści się ok. 13 tysięcy Polaków. Rzym jest czwartym pod względem wielkości miastem Europy. Należy też do miast najstarszych.

Został założony – jak chce legenda – przez Romulusa w VIII wieku przed naszą erą. Zabytki z czasów starożytności i średniowiecza świadczą o wspaniałej historii miasta. Należą do nich m.in. Koloseum, Panteon, Łuk Triumfalny Konstantyna Wielkiego, Bazylika św. Piotra, pałace, akwedukty, kościoły i fontanny.

Stolica Włoch należy do miast najczęściej odwiedzanych przez turystów. Wielu emigrantów przybywa tu w poszukiwaniu pracy. Są tu małe i średnie zakłady z branży elektrotechnicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, włókienniczej i spożywczej. Rozwija się handel antykwaryczny oraz rzemiosło artystyczne. Funkcjonuje kilkanaście wyższych uczelni, w tym Uniwersytet Sapienza założony na początku XIII wieku , gdzie obecnie studiuje 150 tys. studentów.

Polakom, którzy planują osiedlenie się na dłużej czy na stałe w tym wiecznym mieście, oferujemy sprawnie zorganizowaną przeprowadzkę. Firma Jupiter specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i przeprowadzkach.