Przeprowadzki Florencja

florencja_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Florencja - miasto położone jest w środkowych Włoszech, nad rzeką Arno, u podnóża Apeninów. Stolica Toskanii. Mieszka tu blisko 370 tysięcy osób.

Miasto zostało założone na kilka wieków przed naszą erą. Ze starożytności pochodzi szachownicowy układ ulic. Od najdawniejszych czasów było ośrodkiem handlu i rzemiosła. Handlowi sprzyjało położenie na szlaku z Francji do Rzymu. Obecnie gospodarka miasta opiera się głównie na turystyce i usługach. Przede wszystkim jednak Florencja to miasto kultury. Tu tworzył Michał Anioł. Na Pizza Della Signoria, przed Palazzo Vecchio, który jest symbolem Florencji, stoi posąg (właściwie kopia) dłuta Michała Anioła. Tu tworzył także Dante Aligheri.

Florencja jest miastem muzeów (znajduje się ich 69). Bogactwo zabytków przyciąga turystów z całego świata.

We Florencji pracuje spora grupa Polaków, głównie w usługach. Rodakom, którzy zapuścili tu korzenie, mają stałą pracę i mieszkanie, proponujemy profesjonalną pomoc w przeprowadzce. Firma Jupiter dysponuje wykwalifikowanym i odpowiedzialnym personelem, posiada odpowiednie samochody transportowe, dysponuje odpowiednimi certyfikatami i zezwoleniami na prowadzenie transportu międzynarodowego.