Przeprowadzki Turyn

turyn_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Turyn – miasto położone w północno- zachodniej części Włoch, na przedgórzu Alp Zachodnich. Liczy ponad 900 tysięcy mieszkańców.

Jest to główne centrum gospodarczo-kulturalne północnych Włoch. Znajduje się na 78 miejscu na liście najbogatszych miast na świecie. Bogactwo wynika z rozwoju przemysłu elektromaszynowego, chemicznego, farmaceutycznego, lotniczego, papierniczego i spożywczego. Znajdują się tu siedziby takich firm jak koncern FIAT, Pininfarina, Sparto, Bertone, a także największy w kraju bank – Intela Sanpaolo.

Turyn słynie też z klubów piłkarskich: Juventus i Torino FC. Nie brakuje też atrakcji turystycznych. Są to m.in. takie zabytki jak XV-wieczna katedra, kościół San Lorenzo czy pałac Palazzo Madama.

W mieście i okolicy pracuje i mieszka wielu Polaków. Dla osób planujących przeprowadzkę do Turynu firma Jupiter oferuje profesjonalną pomoc. Organizujemy przewóz mienia prywatnego i firmowego. Dysponujemy odpowiednim taborem samochodowym, zatrudniamy doświadczonych kierowców, posiadamy zezwolenia na transport międzynarodowy.