Przeprowadzki Mediolan

mediolan_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Mediolan to drugie pod względem wielkości miasto we Włoszech. Mieszka tu ponad milion trzysta tysięcy osób. Miasto położone jest w północnej części kraju.

Zostało założone w IV wieku przed naszą erą. Obecnie jest jednym z najbogatszych miast Europy i znaczącym ośrodkiem turystyki międzynarodowej. Znajduje się tu najsłynniejszy teatr operowy – La Scala, liczne pałace, zabytkowe kościoły, wśród nich XIV-wieczna katedra i bazylika św. Ambrożego. W 2015 roku odbędzie się tu Światowa Wystawa Expo.

Mediolan zaliczany jest do światowych stolic mody. Tu odbywają się pokazy światowych projektantów i kreatorów mody. Źródłem bogactwa miasta jest przemysł maszynowy, środków transportu (tu ma siedzibę koncern Alfa Romeo i MV Agusta), chemiczny - z koncernem Mirelli na czele, także metalowy, spożywczy (stąd pochodzi wino Cinzano), szklarski i odzieżowy. Funkcjonują tu rafinerie i huty żelaza.

W Mediolanie znalazło zatrudnienie wielu Polaków. Firma Jupiter organizuje przeprowadzki, przewożąc mienie prywatne i firmowe. Posiadamy doświadczenie w transporcie międzynarodowym.