Przeprowadzki Mesyna

mesyna_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Mesyna jest miastem położonym na Sycylii. Liczy ok. 250 tysięcy mieszkańców. Jest to trzecie pod względem wielkości miasto na wyspie (po Katanii i Palermo), stolica prowincji o tej samej nazwie. Stąd na kontynent kursuje prom. Działają tu firmy z branży stoczniowej, chemicznej, włókienniczej i spożywczej.

Mesyna słynie z oryginalnych zabytków, jakimi są pylony mesyńskie To słupy wysokiego napięcia zbudowane w 1957 roku dla linii przesyłowej nad Zatoką Mesyńską. Obecnie linie poprowadzone są pod wodą, a potężne słupy pozostały. W mieście nie zachowało się wiele zabytków, gdyż większość została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1908 roku. Do czasów współczesnych zachowała się m.in. romańska katedra z największym na świecie mechanizmem zegarowym. Koniecznie też trzeba zobaczyć muzeum regionalne, gdzie można podziwiać m.in. obrazy Caravaggia i Antonella da Messyna.

Niewielu tu mieszka Polaków. Dla tych, którzy wiążą swą przyszłość z Mesyną, oferujemy przeprowadzkę z firmą Jupiter. To firma przewozowa specjalizująca się w transporcie międzynarodowym i w organizacji przewozu mienia prywatnego i firmowego.