Transport chłodniczy Włochy – Polska – Włochy

bolonia_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.

Oferujemy transport chłodniczy krajowy oraz międzynarodowy do Włoch lub do innego kraju europejskiego. Zapewniamy bezpieczeństwo przewozu, terminową i szybką realizację zlecenia oraz kompleksową obsługę. Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć artykuły spożywcze, np. mrożonki, owoce, warzywa, produkty pochodzenia zwierzęcego lub kwiaty, leki, kosmetyki, czy też produkty przemysłowe lub inne produkty wymagające transportu w niskiej temperaturze, możesz liczyć na naszą firmę. Sprawdź nasz cennik i nasze możliwości!

Transport chłodniczy międzynarodowy z firmą Jupiter

Działamy w branży od lat. Kompleksowo organizujemy przewozy chłodnicze. Nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne stawki i wysoki poziom obsługi. Realizujemy transport w warunkach chłodniczych do Włoch oraz innych krajów europejskich, a także na terenie kraju. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm – wybierz usługi Jupiter!

Transport chłodniczy Polska – Włochy – Polska

Twoim celem jest Sycylia albo Kalabria? A może jednak północne Włochy: Toskania, Liguria, Lombardia. Chcesz coś wysłać lub sprowadzić transportem chłodniczym z Wenecji lub Abruzji? Rzym, Florencja, Neapol, Bolonia, Genua, Piza, Bergamo, Werona, Siena, Lukka, Rimini, Perugia – po prostu powiedz nam, skąd lub dokąd mamy przewieźć Twój ładunek i gdzie ma dojechać nasz samochód mroźnia. Na drugim końcu może, ale wcale nie musi, być Polska. Zlecenia na transport Włochy – Austria czy Włochy – Czechy również realizujemy.

Transport chłodniczy do innych krajów

Obsługujemy nie tylko transport chłodniczy Polska – Włochy – Polska, ale także inne kraje na trasie. Jeśli bardziej interesuje Cię przewóz na kierunkach: Polska – Austria, Polska – Chorwacja, Polska – Czechy lub Polska – Słowacja, możesz liczyć na nasze usługi transportowe! Wiedeń, Praga, Budapeszt czy Bratysława – to naprawdę nie ma znaczenia. Zorganizujemy transport tam, gdzie tego potrzebujesz, również na innych trasach w Europie, na przykład Polska – Niemcy, Polska – Hiszpania czy Polska – Norwegia. Nasze samochody-chłodnie są gotowe na Twoje zlecenia!

Transport chłodniczy w Polsce

Organizujemy także chłodniczy transport krajowy. Jeśli to nie Włochy i Piemont, Apulia lub Kampania, a Małopolska, Śląsk, Kujawy lub Pomorze bardziej Cię interesują, zgłoś się do nas. Tak samo jak w przypadku Włoch, każde polskie miasto jest w naszym zasięgu. Warszawa, Wrocław, Kielce, Łódź, Katowice, Częstochowa, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin – to tylko kilka przykładów. Postaw na Jupiter, a Twój ładunek dotrze do celu szybko i bezpiecznie.

Sprawdź ofertę Jupiter na transport w warunkach chłodniczych!

Spedycja chłodnicza z Jupiter to gwarancja usług najwyższej jakości. Sprawnie, szybko, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Oferujemy korzystne warunki współpracy dla naszych klientów. Możesz liczyć na naszą elastyczność w kwestii czasu dostawy czy odbioru towarów – dostosujemy się do Twoich wymagań. Podpowiemy Ci, jak zoptymalizować koszty przewozu i jak zorganizować transport chłodniczy. Doradzimy, czy do transportu wystarczy izoterma, czy jednak lepsze będzie auto-chłodnia. Nasi eksperci od logistyki są gotowi, by udzielić Ci wszelkiej pomocy, jakiej możesz potrzebować. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni przez siedem dni w tygodniu.

Dysponujemy nowoczesnymi samochodami, które pozwalają na przewóz ładunku w stałej, kontrolowanej temperaturze. Nasze chłodnie są w pełni sprawne, dzięki nim w bezpieczny sposób przewozimy każdy towar. Możemy również transportować ładunki w dwóch różnych temperaturach w jednym aucie. Każdy transporty ubezpieczamy. Stawiamy na profesjonalizm i tworzymy dobrą atmosferę w kontaktach ze zleceniodawcą. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm i instytucji, jak i do klientów indywidualnych.

Nasze usługi transportu chłodniczego

Różnego rodzaju kosmetyki, farmaceutyki, produkty spożywcze, wyroby przemysłowe mogą wymagać ujemnych temperatur do transportu. Pomożemy Ci przetransportować tego rodzaju ładunki. Oferujemy:

  • transport mrożonek
  • transport chłodniczy ryb
  • transport chłodniczy kwiatów
  • transport chłodniczy ADR
  • transport chłodniczy leków

Masz inny produkt, do którego jest wymagana temperatura kontrolowana w czasie transportu, np. -18 stopni Celsjusza? Nasze chłodnie już na niego czekają! Obsługujemy również przetargi na transport chłodniczy dla instytucji publicznych. Zakres usług świadczonych przez Jupiter jest bardzo szeroki. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę.

Transport chłodniczy do 3,5t i transport drobnicowy

Potrzebny ci bus-chłodnia lub izoterma? Masz niewielki ładunek do przewiezienia w kontrolowanej temperaturze? Szukasz kogoś, kto zrealizuje dla Ciebie chłodniczy transport drobnicowy? Jupiter jest właśnie tą firmą, której potrzebujesz. Nasze usługi to doskonały wybór dla osób, które mają do przewiezienia niewielki ładunek wymagający niskiej temperatury i specjalnego traktowania. Zapewniamy możliwość przewozu w dwóch temperaturach (ładunki są oddzielane ścianką działową). Na terenie kraju, do Włoch i do innych krajów europejskich – zleć nam przewóz produktów autami do 3,5t. Nawiąż z nami współpracę i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Jupiter - najlepsze rozwiązania logistyczne na rynku

Nasze samochody-chłodnie stale jeżdżą po Polsce oraz kursują na trasach do Włoch i innych krajów europejskich. Realizujemy zlecenia dla wielu klientów, których przyciągamy wysokim standardem obsługi. Jupiter to atrakcyjna cena za kilometr. To pewność, że ładunek dotrze do celu terminowo i we właściwych warunkach. Zapewniamy kompleksową obsługę i wysoką jakość usług. Jesteśmy firmą z doświadczeniem oraz odpowiednim zapleczem sprzętowym, kwalifikacjami i uprawnieniami, które pozwalają nam realizować przewozy chłodnicze do każdego miejsca we Włoszech i w Europie. Potrzebujesz specjalisty w tej branży? Transport chłodniczy z Jupiter jest właśnie dla Ciebie!