Przeprowadzki Genua

genua_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Genua to blisko 600-tysięczne miasto położone w północno-zachodniej części Włoch nad Morzem Śródziemnym, u podnóża Apeninu Liguryjskiego. Jest stolicą regionu Liguria.

To największe miasto portowe w kraju. Wraz z Mediolanem i Turynem stanowi główne centrum gospodarcze Włoch. Uplasowało się na 5 miejscu w rankingu najbogatszych włoskich miast. Tu znajduje się jeden z najstarszych banków na świecie, który działa od 1407 roku. Ponadto mają tu siedziby przodujące włoskie firmy, m.in. Ansaldo Energia, Edoardo Rafinerie Garro i Ansaldo STS.

Genua to miasto nowoczesne, ale nie brakuje tu zabytków. Na uwagę zasługuje choćby Pałac Bianco, gdzie mieście się galeria sztuki z dziełami Caravaggio, Veronese czy Filipin Lippi. Najsłynniejszym genueńczykiem był Krzysztof Kolumb, odkrywca Ameryki.

Do Genui firma Jupiter z Polski organizuje przeprowadzki dla osób, które planują tu dłuższy lub stały pobyt, dla firm , które chcą tu rozwijać swą działalność. Transport międzynarodowy jest naszą specjalnością. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.