Przeprowadzki Padwa

padwa_01

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Padwa – leży na Nizinie Padańskiej w północno-wschodnich Włoszech, w regionie Wenecja Euganejska. Jest centrum handlowym i przemysłowym regionu.

Mieszka tu ponad 210 tysięcy osób. Położone jest między Wenecją a Weroną, leży więc na szlaku turystycznym, chociaż gości ze świata jest tu mniej niż w sąsiednich miastach. Zachowało się tu sporo zabytków, do których zalicza się najstarszy ogród botaniczny na świecie (XVI wiek), także katedrę i baptysterium z XI wieku, bazylikę św. Antoniego z XIII wieku. Od czasów średniowiecza funkcjonuje tu jeden z najstarszych uniwersytetów europejskich. Studiował tu w XVI wieku Jan Kochanowski.

Rozwinięty jest przemysł elektrotechniczny, maszynowy, metalowy, włókienniczy, chemiczny (produkcja włókien sztucznych) i spożywczy.

Polacy emigrują tu za pracą. Ci, którzy planują tu pobyt stały, powinni skorzystać z oferty firmy Jupiter. Specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek i przewozów międzynarodowych dla klientów indywidualnych i dla firm.