Transport ponadgabarytowy do Włoch

florencja_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.

Nasza firma zajmuje się specjalistycznymi usługami takimi jak transport maszyn budowlanych, transport samochodów, transport łodzi i jachtów czy transport maszyn rolniczych o gabarytowym charakterze. Z oferty Jupiter może skorzystać każdy, komu potrzebny jest transport ponadnormatywny do Włoch.

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, pełen profesjonalizm i sprawność w działaniu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do realizacji tego rodzaju przewozów i jesteśmy terminowi. Pracownicy Jupiter wiedzą, jak zadbać o to, by transportowany ładunek dotarł bezpiecznie do swojego celu. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualny cennik na usługi transportowe firmy Jupiter.

Profesjonalny transport ponadnormatywny do Włoch

Jupiter jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Naszym klientom pragniemy świadczyć usługi w najwyższym standardzie. Dbamy o zgodność z przepisami i poprawność dokumentacji. Przede wszystkim jednak sprawnie, terminowo i kompetentnie organizujemy transport ponadgabarytowy z Włoch lub do tego kraju. Nasze usługi mają kompleksowy charakter, a zatem klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc w załatwianiu formalności, planowaniu przejazdu, organizacji pilotażu, nie mówiąc o samym załadunku, przewozie i rozładunku. Dużą uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i dobrą logistykę transportu.

Przy organizacji przewozów ponadgabarytowych profesjonalizm i fachowe podejście są kluczowe dla pomyślnej realizacji zlecenia. Transport gabarytowy musi być dobrze zabezpieczony, a załadunkiem i rozładunkiem muszą się zajmować solidni i odpowiedzialni pracownicy. Dlatego dokładamy starań, by nasz personel był jak najlepiej przygotowany do powierzanych zadań, a obsługa zleceń była realizowana w jak najlepszy sposób i w miłej atmosferze.

Transport gabarytowy Włochy – Polska

Jupiter obsługuje transport ponadgabarytowy na kierunku Włochy – Polska. Przewieziemy ładunek do lub z każdego miejsca w kraju. Warszawa, Włocławek, Lublin, Bydgoszcz, Kraków, Zielona Góra, Łódź, Szczecin – wystarczy wskazać nam adres, a my zajmiemy się transportem, także w przypadku mniejszych miast. Dotyczy to również Włoch. Rzym, Bolonia, Siena, Mediolan, Genua, Wenecja, Florencja, Turyn, Neapol, Werona – obejmujemy zasięgiem każde miejsce w Italii.

Ponadto, organizujemy transport ponadgabarytowy do Włoch lub z tego kraju także na innych trasach, na przykład Włochy – Francja, Włochy – Wielka Brytania, Włochy – Niemcy, Włochy – Grecja czy Włochy – Hiszpania. Możemy przewieźć ładunek ponadnormatywny z każdego kraju w Europie do Włoch lub w odwrotnym kierunku.

Usługi transportu wielkogabarytowego Jupiter

Jupiter oferuje swoim klientom szeroki zakres usług transportu ponadgabarytowego. To między innymi:

  • transport maszyn budowlanych – takich jak kafary, walce, kruszarki, koparki, również transport elementów konstrukcyjnych, np. ze stali
  • transport maszyn przemysłowych – w tym także całych linii produkcyjnych, wyposażenia hal i pomoc w relokacji fabryk
  • transport maszyn rolniczych – oferujemy przewóz maszyn rolniczych takich jak ciągniki, przyczepy rolnicze, kombajny, pługi, agregaty, glebogryzarki, opryskiwacze i inne
  • transport samochodów – obejmuje między innymi transport ciągników siodłowych, transport samochodów ciężarowych i transport samochodów osobowych
  • transport łodzi i jachtów

Zachęcamy do kontaktu także wtedy, gdy interesuje Państwa transport innych ładunków ponadgabarytowych takich jak silosy, domki holenderskie, kontenery, słupy stalowe, itp. Oferta Jupiter jest stale rozwijana. Dbamy o dobry stan techniczny naszej floty pojazdów i inwestujemy w coraz bardziej nowoczesny sprzęt, aby móc sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci. Nasze usługi obejmują również pilotaż ładunków ponadgabarytowych.

Transport niskopodwoziowy do Włoch - ceny

Cena usług firmy Jupiter ma indywidualny charakter. Dzieje się tak ze względu na to, że przewożone przez nas ładunki często bardzo się od siebie różnią, co ma przełożenie na koszty. Transport konstrukcji stalowych może oznaczać inne wyzwania logistyczne niż transport samochodów osobowych czy transport maszyn przemysłowych.

Wpływ na cenę może mieć wielkość i rodzaj ładunku, jego waga, kwestie związane z załadunkiem i rozładunkiem, koszty pozwoleń, liczba personelu zaangażowanego w obsługę zlecenia, koszty ubezpieczenia, uwarunkowania związane z trasą przewozu. Wyższa cena może się na przykład wiązać z koniecznością przejazdu przez most i wykonania w tym celu ekspertyzy. Mogą też ją zwiększać niezbędne modyfikacje na trasie przejazdu, choćby wycięcie drzew lub demontaż i ponowny montaż infrastruktury ulicznej. Pilot transportu ponadgabarytowego to również określony wydatek, a niektóre przewozy wymagają większej eskorty. Ze względu na ten szczególny charakter ostateczne wydatki na transport niskopodwoziowy bywają trudne do oszacowania i z góry określona cena za km mogłaby wprowadzać w błąd.

Nasza firma dokłada jednak starań, by oferować klientom atrakcyjny cennik na transport gabarytów z Włoch, a przewozy były jak najtańsze. Liczymy także na to, że wybiorą nas Państwo ze względu na nasz profesjonalizm i kompleksową obsługę. Naszym atutem jest doświadczona i wykwalifikowana załoga, która solidnie podchodzi do swych zadań. Do przewozów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i nowoczesną flotę pojazdów, a wszystko po to, by nasi klienci byli zadowoleni z usług, które otrzymują. Jeśli zatem interesuje Państwa transport wielkogabarytowy na kierunku Włochy – Polska lub Włochy – inny europejski kraj, zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania współpracy.