Przeprowadzki Wenecja

wenecja_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.
Wenecja – miasto słynące z kanałów, gondoli, bazyliki św. Marka oraz masek karnawałowych. Położone jest na lądzie stałym oraz bagnistych wysepkach Adriatyku.

Stanowi stolicę regionu Wenecja Euganejska. Przez kilka wieków było tu centrum morskie i handlowe Morza Śródziemnego.

Mieszka tu ponad 270 tysięcy osób, z czego większość na stałym ladzie. Obecnie jest to miasto przede wszystkim turystyczne. Unikatowy w skali świata zespół urbanistyczny w połączeniu z mostami i kanałami czynią to miasto jednym z najatrakcyjniejszych miast na ziemi. Jest to też ważny ośrodek kulturalny, miejsce prestiżowego festiwalu filmowego i biennale sztuki współczesnej. Obecnie najstarsza część miasta jest podtapiana, budynki powoli niszczeją.

Polakom, których Wenecja zwiodła swą urodą, proponujemy przeprowadzkę z firmą Jupiter. Doświadczeni kierowcy, odpowiedzialni pracownicy, odpowiedni tabor samochodowy, także doświadczenie w transporcie międzynarodowym są gwarantem bezpiecznego transportu mienia.