Przeprowadzki Palermo

palermo_02

Zadzwoń lub napisz, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować!


Wszystkich zainteresowanych niezawodnym i bezpiecznym transportem na trasie Polska – Włochy oraz Włochy – Polska prosimy o kontakt.

Palermo to miasto na północnym wybrzeżu Sycylii. Jego historia sięga starożytności. Powstało jako kolonia fenicka. Dziś to prężnie rozwijające się miejsce, które zamieszkuje ponad 650 tys. osób. Zarazem jest to najważniejsze miasto na Sycylii, ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy i turystyczny.

Długa historia i przenikanie się wielu kultur sprawiło, że Palermo to wyjątkowe miejsce. Fenicka przeszłość miesza się tu z wpływami rzymskiego imperium, kulturą Normanów, Arabów, Bizancjum, Francji i Hiszpanii. To kosmopolityczne miasto kusi licznymi zabytkami, być może mniej znanymi niż choćby rzymskie Koloseum czy pizańska wieża, ale nie mniej urokliwymi. Do Palermo może przyciągać ciepły, śródziemnomorski klimat, z długim latem i łagodnymi zimami – śniegi i mrozy się tu nie zdarzają!

Wśród mieszkańców Palermo można też znaleźć Polaków. Co najmniej kilkaset osób wybrało to miasto i jego okolice jako swoje nowe miejsce zamieszkania. Dla tych, którym też marzy się słoneczna Sycylia i mieszkanie w Palermo, Jupiter oferuje pomoc w przeprowadzce. Nasi klienci mogą liczyć na doświadczony zespół, nowoczesną flotę pojazdów i sprzęt, a przede wszystkim na wysoki poziom obsługi, jako że przeprowadzki międzynarodowe to nasza specjalność.